FutureAdPro jest platformą reklamową należącą do portalu FutureNet

 

 

FutureAdPro jest programem typu RevShare, który polega na dzieleniu się ze swoimi użytkownikami dochodem ze sprzedaży reklam i/lub innych produktów.

 

W tym przypadku produktem są tzw. paczki reklamowe (Adpack). Występują paczki o wartości 10$ i 50$. Te pierwsze są mniej atrakcyjne, zatem skupię się tych 50-cio dolarowych.

 

Użytkownicy wykupują określoną liczbę paczek. W zamian za to mogą zareklamować swoją firmę lub cokolwiek chcą oraz oglądać reklamy innych użytkowników portalu, zarabiając w ten sposób.  

Oczywiście platforma jest dostępna w wielu językach, również w polskim.

 

 

Za jedną paczkę o wartości 50 dolarów masz aż 800 wyświetleń swojej reklamy, a oglądając reklamy innych użytkowników (10 dziennie) zarabiasz aż 20 procent po 4 miesiącach. Czyli jedna paczka 50$ da Ci 10$ zarobku po 120 dniach  (1 procent dziennie). 5 procent od całości idzie na tzw. konto reklamowe a 5 procent przechodzi przy wypłacie na uzupełnienie tzw. matryc, które stanowią dodatkowy system wynagradzania. Podsumowując,  połowa zarobku zostaje w obrębie platformy, a resztę wraz z inwestycją możesz wypłacić na swoje konto lub z bankomatu.

 

 

Oglądasz zaledwie 10 reklam dziennie i zarabiasz. Trwa to tylko 6 minut. Czy to taki wielki wysiłek?

Przykład konta z jedną paczką reklamową o wartości 50$. Daje Ci to możliwość 800 wyświetleń Twojej reklamy.. 

Konto online. Oglądając reklamy, na  koncie online pojawiają się środki, które możesz wypłacić. Na to konto wpływają równieź prowizje za paczki reklamowe wykupione przez Twoich partnerów

Poniżej  przykład reklamy. Możesz zareklamować istniejącą stronę lub stworzyć na platformie własną reklamę. Reklamy to nie tylko statyczne obrazy -  może być dźwięk i animacja, Wszystko zależy, jak zrobiona jest reklamowana strona. 

Jeden użytkownik może kupić od 1 do 1000 paczek, zatem zarobek będzie proporcjonalny do inwestycji. Oczywiście nie namawiam nikogo do inwestowania dużych pieniędzy (wszystko zależy ile zarabiasz i ile masz), bo jak wiadomo każda inwestycja wiąże się z ryzykiem. Jednak przeanalizowałem dokładnie rynek i uważam że w przypadku tej platformy ryzyko jest bardzo małe, ponieważ  jest  ona w fazie potężnego rozwoju i ma kilka źródeł finansowania.

 

Naliczenia są co 15 minut, co znaczy, że na Twoim koncie online (patrz obraz poniżej)  co 15 minut zwiększa się kwota, którą możesz wypłacić na swoje konto. Większość osób przeznacza tę kwotę na reinwestycję, czyli dokupują kolejne paczki reklamowe. Mamy wtedy do czynienia z tzw. procentem składanym, gzie naliczenia są od coraz większej kwoty, co daje jeszcze większe zyski. Strategie są różne. Jedni cały czas reinwestują, inni reinwestują część a pozostałą cześć wypłacają, żeby w końcu wypłacić swój wkład a zostawić wypracowany zysk. Strategia zależy od Ciebie.  

A teraz najciekawsze

 

 

Portalowi zależy na jak największej liczbie uczestników, dlatego wynagradza nas  za zapraszanie znajomych, ponieważ dostajemy udział z ich inwestycji.  Im więcej uczestników, tym więcej zewnętrznych firm będzie chciało reklamować się na platformie, co przełoży się na dochody portalu i pozwoli na rozwinięcie również innych usług przynoszących dochody.  Facebook dzięki nam zbudował tak ogromne społeczeństwo, bo polecaliśmy go znajomym. Być może dzięki Tobie do FB przyłączyły setki osób, bo znajomi Twoich znajomych zachęcali innych. Czyli zrobiłeś dobrą robotę dla FB, bo teraz zarabia on kilka miliardów dolarów rocznie, ale Ty nic z tego nie masz.

 

W przypadku FutureNet jest inaczej, portal dzieli zyskiem z użytkownikami, bo to oni przyczyniają się do wzrostu jego zarobków.

Jeśli zaprosisz znajomego, który kupi paczki reklamowe, Ty natychmiast dostajesz na swoje konto online 8 procent od jego zainwestowanej kwoty (o ile wykupisz tzw. status piąty za 16 dolarów miesięcznie, lub nic nie zapłacisz, o ile masz na koncie reklamowym taką kwotę)  lub 3 procent, jeśli nie masz statusu piątego..

Te pieniądze od razu są Twoje i możesz je natychmiast wypłacić.

Czyli, jeśli Twój znajomy kupi paczki reklamowe za 1000 zł, ty natychmiast otrzymujesz 80 zł. Za każdą kupioną paczkę ty otrzymasz 8 procent prowizji. Ponieważ, jak już wspomniałem, większość osób reinwestuje, Ty będziesz regularnie otrzymywał środki na swoje konto.

Mało tego, firma płaci aż za 5 poziomów w głąb. Jeśli osoba, którą zaprosiłeś, zaprosi kolejną osobę, ty dostajesz za jej inwestycji aż 4 procent (drugi poziom). Za kolejne 3 poziomy dostajesz po 1 procencie od inwestycji. W rzeczywistości ten jeden procent może być całkiem dużą kwotę, bo na kolejnych poziomach będzie coraz więcej osób. Przypomina to efekt toczącej się kuli śnieżnej, która robi się coraz większa i większa im większą drogę pokonuje.

 

Dzięki polecaniu możesz zarabiać (i to całkiem dobrze) nawet bez inwestowania własnych środków.

W moim przypadku zarabiam z mojej inwestycji oraz z inwestycji osób poleconych. 

 

 

 

Zachęcam do oberzenia poniższego filmu.

 

 

 

 

 

 

Zachęcam Cię do przystąpienia do mojego zespołu, rejestrując się na mój link polecający (przycisk darmowa rejestracja). Rejestracja jest darmowa i niezobowiązująca. W każdej chwili możesz się wyrejestrować, jeśli stwierdzisz, że to nie jest dla Ciebie. Możesz liczyć na moje pełne wsparcie.

Created with WebWave CMS