FUTUROCOIN

 

FuturoCoin – jedyna kryptowaluta na świecie startująca z potencjałem ponad 2 milionowej społeczności. Pojawi się od razu na czterech giełdach kryptowalut.

 

 

Czym jest FuturoCoin?

 

FuturoCoin to nowa kryptowaluta stworzona przez FutureNet.

Ta nowa wirtualna waluta posiada wszystkie cechy bitcoina łącznie z własnym systemem blockchain.

 

Obecnie niekwestionowanym liderem na rynku kryptowalut jest bitcoin. Jego wartość w ciągu 8 lat wzrosła kilkadziesiąt tysięcy razy, co wielu inwestorów uczyniło milionerami. Początkowo droga bitcoina była kręta i wyboista, wiele osób wątpiło w powodzenie tego przedsięwzięcia. Z czasem zaczęły wchodzić na rynek kolejne kryptowaluty, których obecnie jest bardzo dużo, jednak tylko niektóre z nich masowo przyciągają uwagę inwestorów.

 

Według wielu specjalistów inwestowanie w kryptowaluty jest obecnie najbardziej dochodową inwestycją.

 

W czym FuturoCoin może być lepszy od bitcoina?

 

FuturoCoin wchodzi na rynek po tym, jak bitcoin i inne kryptowaluty przetarły szlaki i niemal wszyscy wiedzą, bądź słyszeli, czym są kryptowaluty.

 

FuturoCoin zaczyna z potencjałem ponad 2 milionów osób platformy społecznościowej FutureNet. Jest to więc ogromna liczba osób żywo zainteresowana nową kryptowalutą. Wiadomo, że popyt kształtuje cenę, więc nie trudno się domyśleć, ze wartość kryptowaluty będzie szybko rosła, tym bardziej, że platforma jest w fazie dynamicznego rozwoju. Liczba użytkowników w ciągu roku wzrosła 5-cio krotnie. Jeśli taki przyrost utrzyma się, za rok liczba ta może dojść nawet do 10 milionów, co w sposób oczywisty przełoży się na wzrost zainteresowania kryptowalutą, co będzie powodować wzrost ceny. Jeśli jesteś zainteresowany kryptowalutą FuturoCoin, warto pomyśleć o jej zakupie jak najwcześniej.


 

 

 

 

 

Rejestracja jest bezpłatna i niezobowiązująca. Jeśli stwierdzisz, że nie chcesz zarabiać w ten sposób, możesz nic nie robić. Jednak warto mieć konto na tej platformie, chociażby ze względu na: dostęp do platformy zakupowej (300 mln. produktów i usług), możliwości skorzystania z leasingu samochodowego na bardzo dobrych warunkach, tanią a nawet darmową możliwość zareklamowania swojej firmy itd.  Jeśli masz pytania zadzwoń do mnie lub napisz. Tel. 601954698, email: pabito1128@gmail.com

 

Nowa kryptowaluta w dniu emisji będzie notowana na trzech największych giełdach kryptowalut oraz w obrębie samej platformy. Posiadacz kryptowaluty może ją sprzedać i spieniężyć, co jest instotną informacja, bo choć kryptowaluta jest walutą wirtualną, to jest wymienialna na tradycyjne waluty. W rzeczywistości polski złoty, dolar czy euro również można uznać za waluty wirtualne, bo przecież można normalnie egzystować bez grosza w portfelu. Dostajemy pensję na konto, rachunki realizujemy online, w sklepach płacimy kartą – wszystko więc odbywa się wirtualnie. Nie musimy nawet widzieć banknotów, które, można powiedzieć, są fizycznym reprezentantem pieniądza wirtualnego.

 

Ponadto FuturoCoin będzie akceptowane we wszystkich sklepach internetowych użytkowników FutureNet oraz sieci kafejek FutureNet. Tych sklepów będzie z pewnością kilkadziesiąt tysięcy. Za płatności FuturoCoin będą przewidziane rabaty. FutureCoin stanie się zatem popularnym środkiem płatniczym.

 

Założenia kryptowaluty FuturoCoin:

  • Będzie dostępne tylko 100 milionów monet FuturoCoin.

  • 10% puli, czyli 10 milionów monet będzie rozdane partnerom na pozycji Royal.

  • 20% puli, czyli 20 milionów monet trafi do cloud mining (Cloud mining to proces wydobycia kryptowaluty z wykorzystaniem wspólnej mocy obliczeniowej procesorów. Ten rodzaj wydobycia kryptowaluty pozwala użytkownikom wydobycie waluty bez konieczności zakupu koparek).

  • 70% puli trafi do tradycyjnego wydobycia.

  • Kryptowaluta FuturoCoin będzie się opierała na własnym blockchain

 

Ja wejść w posiadanie kryptowaluty FuturoCoin?

 

Istnieją cztery sposoby, aby stać się szczęśliwym posiadaczem nowej kryptowaluty:

  • Otrzymać od FutureNet (50 FC), gdy wykupisz pakiet Royal. Jest na to czas jedynie do 7 stycznia 2018 r.

  • Kupić ją na jednej z trzech giełd kryptowalut.

  • Zakupić koparki i zacząć wydobywać FuturoCoin.

  • Wydobywać również FuturoCoin w cloud mining.

 

Program partnerski FuturoCoin

Z FuturoCoin będzie związany program partnerski. Każdy, kto zaangażuje się w promocję nowej kryptowaluty, otrzyma korzyści finansowe ze strony FutureNet.

 

Zapraszam Ciebie do przyłączenia się do mojego zespołu na platformie FutureNet i korzystania również z innych możliwości zarabiania i dostępu do ciekawych usług. Aby się zarejestrować wykorzystaj poniższy link:

Created with WebWave CMS